Kontakt

(form 'form-1' not found)

Czym się zajmujemy

Oferta Boma

Oferujemy usługi opiekuńcze oraz pielęgnacyjne. Pomoc w wykonywaniu zajęć...
Czytaj więcej

Nasze usługi

Pomaganie podopiecznemu w codziennych czynnościach domowych, robienie zakupów, sprzątanie, gotowanie...
Czytaj więcej

Witamy!

Jesteś osobą w podeszłym wieku, chorą, samotną lub masz rodziców, dziadków, którym nie możesz poświęcić tyle czasu ile byś chciał? Czujesz się bezradny i zagubiony w zabieganej rzeczywistości – zaufaj nam! Właśnie Ty lub ktoś najbliższy opuszcza szpital po zakończonym leczeniu, ale nadal potrzebujesz fachowej pomocy lub opieki – zadzwoń do nas i umów się na spotkanie.

Dołożymy wszelkich starań aby sprostać Państwa oczekiwaniom. Pomożemy rozwiązać Państwa problemy i uczynić życie lepszym, weselszym i prostszym.

Boma

Czym się zajmujemy

Świadczymy profesjonalne usługi w zakresie opieki nad osobami starszymi.

Oferujemy indywidualną opiekę w domu podopiecznego. Nasz personel to osoby z dużym doświadczeniem, szeroką wiedzą i pełnym empatii podejściem do osób potrzebujących. Dzięki pasji i zaangażowaniu, które towarzyszy naszej pracy gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych przez nas usług. Oferujemy kompleksową pomoc w różnych dziedzinach życia. Troskliwie wspieramy ludzi chorych, potrzebujących pomocy i opieki w miejscu ich zamieszkania aby jak najdłużej cieszyli się życiem.

Skontaktuj się

boma kontakt

Centrum usług
Opiekuńczych BOMA

ul. Kanałowa 2
40-748 Katowice

tel. +48 666 309 409
e-mail : opieka@boma.com.pl

Oferta Boma

Oferujemy Państwu usługi opiekuńcze oraz pielęgnacyjne. Pomoc w wykonywaniu zajęć domowych, czynności osobistych, dotrzymywanie towarzystwa, terapia zajęciowa...

Czytaj więcej

Nasze usługi

Pomaganie podopiecznemu w codziennych czynnościach domowych, robienie zakupów, sprzątanie, gotowanie, pranie....

Czytaj więcej